Hakkımızda

Bimcom Bilişim


Bizi Tanıyın

Firmamız 1996 yılından bu yana Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçların, profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde karşılanması amacı ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2012 yılından itibaren Bimcom Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanı altında; Bilişim Çözümleri, Elektrik Taahhüt, Zayıf Akım Sistemleri, Veri merkezi Çözümleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Endüstriyel Otomasyon, Bina Otomasyon, Network Çözümleri, Güvenlik Çözümleri, SMATV Çözümleri alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Sağladığı tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinen Bimcom ’un en önemli misyonu; zamandan tasarruf ettirerek iş hayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.

Bimcom, her geçen gün gelişen teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile sunmaktadır. Bimcom ’un sunduğu maliyet avantajının sırrı organizasyon ve iş süreçlerini yalın olarak yeniden düzenleyerek, müşterilerine olabildiğince az katmanla ve doğrudan erişmesi ve bu yolla gereksiz tüm maliyetleri ortadan kaldırmasından kaynaklanmaktadır.

Bimcom, sunduğu tüm çözümler için; danışmanlık, projelendirme, kontrolörlük, devreye alma, süpervizörlük, proje yönetimi, kurulum, bakım-onarım-destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.