İLETİŞİM FORMU

Destek ve DanışmanlıkSiz sorun biz çözüm bulalım.

Teknoloji konusunda güvenilir bir iş ortağı bulmak, onunla beraber hareket etmek, her kurumun isteği ve ihtiyacıdır.

Bilişim gereksinimlerinin saptanması, en uygun çözüme karar verme; sistem tasarımı, gereken bileşenlerin tedarik edilmesi gibi tüm bu süreçlerde, sizlere yol arkadaşlığı yapıyoruz. Yarı yolda bırakmayan, doğru yol tarifi yapan ve bilgiyi sonuna kadar paylaşmaktan çekinmeyen bimcom danışmanlarıyla tanışmanız için sizleri bekliyoruz…

Bimcom, Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, kendi ürettiği veya global marka ve hizmet üreticilerinin sunduğu çözümleri, üst düzeydeki uzmanları ve deneyimli danışmanlık ekibiyle, müşterileriyle paylaşmaktadır.

 

Deneyim, Tecrübe, Kalite Dünyanın en iyi markaları ile birleşti !

Bimcom IT Danışmanlığı “Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı” hizmetleri; firmanızın hedeflerine ulaşmak için kullanacağı bilgi teknolojileri altyapılarının; performanslı, sürekli, yönetilebilir, geliştirilebilir ve uygun maliyetli olarak planlanıp yapılandırma sürecinin tamamını yönetir.

IT Danışmanlık hizmetlerimiz ile şirketinizin, bilişim altyapısı analiz edilir, varsa, darboğazlar belirlenir ve raporlanır. IT Danışmanlarımızın hazırladığı bu analiz raporları ile ihtiyaçlarınız belirlenir ve şirketinize en uygun donanım ya da yazılım alt yapısı önerinize sunulur. Çözüm ve uygulama aşamasında ise deneyimli teknik ekibimiz tarafından hizmetiniz en iyi şekilde sizlere sunulur.

Dell EMC, VmWare, Cisco, HPE, Microsoft, Palo Alto, Synology, Veeam gibi konusunda Dünyanın en iyisi olan firmalarla şirketinize uygun hazırlanan bu alt yapılarda, iş sürekliliğini sağlamak, iş süreçlerini hızlandırmak, verimliliği artırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak, feleket senaryolarına hazır olmak gibi kriterler göz önünde bulundurulur.

IT Danışmalık hizmetlerimiz arasında, Dell EMC destek, Cisco destek, Vmware destek, Synology destek’ de bulunmaktadır.